НОВОСТИ ДНЯ: Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хліб  В Україні накрутять ціни на горілку і пиво: коли чекати рекордної вартості алкоголювсе новости дня
Политика
Мир
23.10.2021 333

Британія веде фінансову спецоперацію проти Росії – FT

Секретний "банківський" відділ Міноборони Великобританії розгорнув операцію з протистояння Росії і Китаю. Він був створений шість років тому.

Як повідомляє Financial Times, він складався з колишніх банкірів і фінансистів. Мета роботи підрозділу полягала в тому, щоб перешкодити комерційній активності терористів в Сирії та Іраку.

Експерти в основному спеціалізуються на сировинному ринку і міжнародних потоках капіталу. Співробітники опергрупи працювали зі спеціальними військами, спецслужбами, а також з 77-ю бригадою відділу з боротьби з інформаційною війною. Їх завдання полягало в тому, щоб послабити противника, обмежуючи йому доступ до фінансів.

"Попит на фахівців відділу зростає, бо такі противники, як Росія і Китай, експлуатують сіру зону між світом і війною, використовуючи кіберзброї проти національної інфраструктури і вкладаючи комерційні інвестиції в чутливі сфери за кордоном", - йдеться в матеріалі.

Маршал авіації Едвард Стрінгер, який курував роботу таємного відділу до відходу на пенсію в поточному році, розповів, що вони намагалися знайти критично важливі елементи бізнес-моделі своїх ворогів, усунути їх, а також максимально ускладнити їхню заміну.

Оценка материала:

5.00 / 1
Британія веде фінансову спецоперацію проти Росії – FT 5.00 5 1
Политика / Мир
23.10.2021 333
Еще материалы раздела «Мир»