НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Политика
Мир
26.10.2021 224

У джунглях Колумбії упіймали наркобарона

Шукали усім світом, а знайшли у джунглях Колумбії. У Південній Америці впіймали знаменитого наркобарона Дайро Антоніо Усугу, відомого як Отоніель.

61767cb53f7a3_26.10.21

Ховався у притулку у тропічному лісі, а в цей час на нього полювали сотні поліцейських і військовиків. Захоплювали гангстера масштабно: підняли два десятки вертольотів і десять безпілотників, а річки перекрили бойові кораблі. Під час операції вбили одного поліцейського.

Отоніель був найнебезпечнішим наркобароном у світі. На його арешт видали 132 ордери. За голову Сполучені Штати обіцяли 5 мільйонів доларів – 10 років не могли упіймати. Тепер передадуть Америці – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«На совісті цього злочинця понад 200 життів поліцейських. Нині я звертаюся до всіх, хто переховується – краще самі здайтеся в руки правосуддя. Ми не ведемо переговорів з терористами та наркоторговцями», – заявив Іван Дуке, президент Колумбії.

Оценка материала:

5.00 / 1
У джунглях Колумбії упіймали наркобарона 5.00 5 1
Политика / Мир
26.10.2021 224
Еще материалы раздела «Мир»