НОВОСТИ ДНЯ: Овочі борщового набору за рік подорожчали у 2,6 раза – експерти  Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонцевсе новости дня
27.10.2021 260

Наступного року плануємо модернізувати близько 5 тисяч багатоквартирних будинків - Шмигаль

Уряд працює над програмою енергоефективності, за якою наступного року планується модернізувати не менше 5 тис. багатоквартирних будинків.

Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на брифінгу під час робочої поїздки на Кіровоградщину, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми сьогодні працюємо над програмою енергоефективності, які плануємо почати активно реалізовувати з наступного року. Є амбітні плани - здійснити заходи з енергозбереження від 5 тис. багатоквартирних житлових будинків наступного року", - сказав Шмигаль.

Він заявив, що в 2022 році на утеплення житлових будинків буде виділено, з урахуванням допомоги донорських організацій, понад 5 млрд грн.

Прем'єр також зауважив, що традиційними для багатьох міст є втрати у мережах до 40-60% тепла через застаріле обладнання. На його думку, ці втрати можна зменшити завдяки модернізації.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський заявляв про розробку детальної програми енергомодернізації, на впровадження якої потрібно залучити близько 300 млрд гривень.

Нині в Україні працює Фонд енергоефективності, який станом на 15 жовтня отримав 799 заявок від співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на участь у програмі "Енергодім".

Оценка материала:

5.00 / 1
Наступного року плануємо модернізувати близько 5 тисяч багатоквартирних будинків - Шмигаль 5.00 5 1
Бизнес / Недвижимость
27.10.2021 260
Еще материалы раздела «Недвижимость»