НОВОСТИ ДНЯ: За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождявсе новости дня
Бизнес
Экономика
28.10.2021 623

Аеропорт «Стамбул» визнали найкращим у Європі

Міжнародна рада аеропортів (ACI) визначила міжнародний аеропорт «Стамбул» як «Кращий аеропорт Європи» в категорії аеропортів з пасажиропотоком понад 40 млн та «Доступний аеропорт».

630_360_1635333873-491_28.10.21

Нагороди було вручено на 17-й церемонії ACI Europe Awards, повідомили Укріфнорму в пресслужбі міжнародного аеропрту «Стамбул».

«У ці надзвичайні та складні часи, в які опинилася наша галузь, аеропорт «Стамбул» продемонстрував велику витривалість, зосередившись на інвестиціях та інфраструктурі. Факт, що вони виграли не одну, а дві нагороди - «Найкращий аеропорт» та «Доступний аеропорт» свідчить про те, що вони зберігали неперевершену гостинність до своїх пасажирів, не відмовляючись від своїх довгострокових цілей для свого бізнесу та спільноти», - сказав генеральний директор ACI Europe Олів'є Янкович.

Міжнародна рада аеропортів відзначила заходи, які було вжито аеропортом «Стамбул» для безпеки пасажироперевезень в умовах пандемії.

«Хоча авіаційний сектор був одним із тих, що найбільше відчули негативні наслідки пандемії COVID-19, що кинула величезний виклик світові, аеропорт «Стамбул» отримав визнання за управління в умовах кризи і забезпечив продовження перевезень та продажів на оптимально можливому рівні», - йдеться в обґрунтуванні номінації.

Нагороду «Доступний аеропорт» було отримано завдяки доступності та концепції безбар’єрного аеропорту, закладеній ще на етапі проєктування, а також завдяки різноманітним послугам для пасажирів.

«Коли почалася пандемія, ми були аеропортом, який обслуговував 200 тисяч пасажирів на добу протягом першого року, і швидко просувалися вперед. У той час, коли були лише вантажні рейси та операції з евакуації, не було можливості виконувати рейси, ми не спинилися через обставини, а шукали способи забезпечення здорових умов та безпеки для наших пасажирів, а також організації безпечного робочого середовища нашим співробітникам», - сказав на церемонії генеральний директор аеропорту «Стамбул» Кадрі Самсунлу.

Нагороди були вручені головному гендиректору аеропорту «Стамбул» на церемонії, що відбулася 26 жовтня в рамках щорічного конгресу та генеральної асамблеї Міжнародної ради аеропортів у Женеві.

Нагорода ACI Europe Awards - щорічне відзначення найкращих аеропортів світу, які є лідерами галузі в галузі, включаючи досягнення у сфері екологічних інновацій, укправління людськими ресурсами, доступність та цифрові трансформації.

Оценка материала:

5.00 / 1
Аеропорт «Стамбул» визнали найкращим у Європі 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
28.10.2021 623
Еще материалы раздела «Экономика»