НОВИНИ ДНЯ: Особливо потужна дзеркальна дата 02.02.2026: як загадати бажання в цей день та що не можна робити  Що станеться у разі смерті Трампа на посаді президента США: хто отримає владу  Гороскоп на тиждень з 2 по 8 лютого для всіх знаків зодіаку розповість, кому час відпустити минуле  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривень  Україна відмовляється від вугільних ТЕС: як забезпечити стабільність енергопостачання — експерт  Зеленський відповів, чи він піде на наступні вибори президента  В Україні 1 лютого без опадів, вночі температура опуститься до -25°всі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
06.11.2021 692

У столиці 13 масивів - другий день без води через аварію

У Києві на Великій Кільцевій дорозі сталося пошкодження водопроводу, через що ряд житлових районів залишилися без води.

Про це повідомляє пресслужба КМДА, передає Укрінформ.

«Триває ліквідація пошкодження на водоводі великого діаметру Д=1400мм на Великій Кільцевій дорозі», - йдеться у повідомленні.

За даними КМДА, через аварію понижений тиск у водопровідних мережах на житлових масивах: Микільська Борщагівка, Південна Борщагівка, Теремки-1, Теремки-2, Феофанія, Голосіїв, Батиєва Гора, Залізничний масив, Олександрівська Слобідка, Солом’янка, Першотравневий масив, Чоколівка, Відрадний.

Зазначається, що для жителів організовано підвезення води автоцистернами, які чергуватимуть за адресами:

- вул. Зодчих, 60, 60-А;

- вул. Якуба Коласа, 14;

- бульв. Кольцова, 17;

- вул. Гната Юри, 1/11;

- вул. Яблунева, 11 (Софіївська Борщагівка).

Наголошується, що аварійні бригади працюють у цілодобовому режимі для ліквідації аварії.

За даними Київводоканалу, воду у зв’язку з аварією на водоводі на Великій Кільцевій відключили 5 листопада о 12.00. Відновити водопостачання обіцяють до кінця доби 6 листопада.

Оценка материала:

5.00 / 1
У столиці 13 масивів - другий день без води через аварію 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
06.11.2021 692
Еще материалы раздела «Столиця»