НОВОСТИ ДНЯ: Прокуратура Франції розслідує роль мільярдера Арно у відмиванні брудних російських грошей  Зеленський та Навальний серед номінантів на Нобелівську премію миру, але є нюанс  Ціни на російську нафту зростають, попри обмеження G7 — Bloomberg  Путін доручив сформувати загони "добровольців" для війни в Україні: хто за це відповідатиме  Окрошка на кефірі з мінеральною водою: класичний рецепт  Бойові дії зими-2024 кардинально відрізнятимуться від попередньої – військовий експерт Коваленко  Чи заборонять виїзд з України військовозобов’язаним жінкам від 1 жовтня 2023 року: адвокат поясниввсе новости дня
Політика
Світ
12.11.2021 378

Ризик ескалації та провокацій: НАТО про ситуацію на кордоні Польщі і Білорусі

У НАТО засудили дії Білорусі зі створення штучної кризи з мігрантами на кордонах із сусідніми державами - членами ЄС.

Про це йдеться в заяві Північноатлантичного альянсу.

"Північноатлантична рада рішуче засуджує інструменталізацію нелегальної міграції, яка триває і яку було штучно створено Білоруссю в рамках гібридних дій, спрямованих проти Польщі, Литви і Латвії в політичних цілях", - йдеться в повідомленні.

У НАТО висловили солідарність із Польщею, Литвою, Латвією. Також в організації підтримують заходи, яких союзники вживають у відповідь.

"Ми будемо зберігати пильність, бо є ризик дальшої ескалації та провокацій з боку Білорусі на її кордонах з Польщею, Литвою та Латвією, і далі будемо відстежувати наслідки для безпеки Альянсу. Союзники по НАТО закликають Білорусь припинити ці дії, поважати права людини й основні свободи і дотримуватися норм міжнародного права", - наголошено в заяві Альянсу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ризик ескалації та провокацій: НАТО про ситуацію на кордоні Польщі і Білорусі 5.00 5 1
Політика / Світ
12.11.2021 378
Еще материалы раздела «Світ»