НОВОСТИ ДНЯ: Погода в Украине 23 января: усилятся морозы, пройдет небольшой снег  Санаторно-курортне лікування торік пройшли понад 7,5 тисячі військових  Росія вже ніколи не захопить Україну несподівано, як це було в 2014 році, - Кулеба  Украинцам прогнозируют «скользкое» воскресенье и снежное начало недели  Вже 10 областей. "Помаранчева" зона розширилась  Украину накроют снегопады и усилятся морозы: прогноз погоды  Археологическая сенсация: в Берлине откопали самую старую улицувсе новости дня
Политика
Мир
17.11.2021 460

США засудили Росію за випробування зброї у космосі

Російська загроза космічного масштабу – безвідповідальним і небезпечним назвали Сполучені Штати випробовування Росією протисупутникової ракети, яка знищила радянський орбітальний апарат.

Під час тесту супутник розлетівся на сотні уламків, а екіпаж МКС був змушений ховатися у капсулах – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Нині на борту космічної станції перебувають семеро людей: четверо американців, німець та двоє росіян. Агенція «Роскосмос» заявила, що небезпеки не було, бо станція розташована у, так званій, «зеленій зоні», далеко від знищуваного об’єкта. Утім, у Вашингтоні з цим не погодилися.

«Російська Федерація бездумно провела руйнівне випробування проти супутникової ракети. У результаті на орбіті виникло півтори тисячі уламків сміття, що нині загрожує інтересам усіх країн. Крім того, це випробування значно підвищило ризик для астронавтів і космонавтів на Міжнародній станції, а також для інших видів космічної діяльності людини. Сполучені Штати працюватимуть з нашими союзниками та партнерами, щоб відреагувати на безвідповідальний вчинок Росії», - заявив Нед Прайс, речник Державного департаменту США.

Оценка материала:

5.00 / 1
США засудили Росію за випробування зброї у космосі 5.00 5 1
Политика / Мир
17.11.2021 460
Еще материалы раздела «Мир»