НОВОСТИ ДНЯ: Санаторно-курортне лікування торік пройшли понад 7,5 тисячі військових  Росія вже ніколи не захопить Україну несподівано, як це було в 2014 році, - Кулеба  Украинцам прогнозируют «скользкое» воскресенье и снежное начало недели  Вже 10 областей. "Помаранчева" зона розширилась  Украину накроют снегопады и усилятся морозы: прогноз погоды  Археологическая сенсация: в Берлине откопали самую старую улицу  Метели, ветер и мороз: где в Украине ухудшится погодавсе новости дня
Политика
Украина
22.11.2021 381

Судно «Балта» переобладнують на мінний загороджувач

Судно розмагнічування «Балта» Військово-морських сил України стало мінним загороджувачем та після ремонту продовжить службу у новому статусі.

156_22.11.21

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Нещодавно «Балта» в умовах шторму отримало пробоїну біля острова Зміїний та після ремонту має стати бойовою одиницею національного флоту.

Як стало відомо журналістам, з 15 листопада 2021 року судно фігурує у документах як «мінний загороджувач» та отримало новий бортовий номер — М361.

Джерела видання у Міноборони стверджують, що на судні розмістять безпілотні підводні апарати для пошуку та знешкодження вибухових пристроїв.

Ці апарати мають дистанційно керуватися, з гідролокаторами бічного огляду та іншим необхідним обладнанням.

Нагадаємо, 13 жовтня 2021 року при швартуванні на Зміїному отримало пробоїну в кормовій частині корпусу.

Декілька відсіків затопило, проте команда оперативно зайнялася боротьбою за живучість судна та зуміла його врятувати. Після відкачування води та накладання пластирів буксири доставили «Балту» до Одеси, де воно чекає на ремонт. Збитки, завдані державі штормом, оцінюються у 50 млн грн.

Оценка материала:

5.00 / 1
Судно «Балта» переобладнують на мінний загороджувач 5.00 5 1
Политика / Украина
22.11.2021 381
Еще материалы раздела «Украина»