НОВОСТИ ДНЯ: Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленів  Мінлива хмарність і посилення морозів: прогноз погоди на 19 січня  ПФУ назвав категорію українців з пенсіями 90 тисяч гривеньвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
23.11.2021 287

У ВООЗ пояснили сплеск COVID-19 у Європі

Сплеск захворюваності на COVID-19 у Європі обумовлений трьома факторами - штамом Дельта, відмовою від вакцинації та ослабленням карантинних обмежень.

Про це заявив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ доктор Ханс Клюге, повідомляє The Guardian у вівторок, 23 листопада.

За словами Клюге, ситуація з COVID-19 у Європі та Центральній Азії дуже серйозна.

"На нас чекає сувора зима, але ми не повинні залишатися без надії, тому що всі ми - уряди, органи охорони здоров'я, окремі особи - можемо вжити рішучих заходів для стабілізації пандемії", - сказав Клюге.

Згідно з прогнозами ВООЗ, вже до березня 2022 року кількість загиблих від коронавірусу в Європі перевищить 2,2 мільйона людей.

"Європа залишається "у лещатах" пандемії. Щоденна смертність зросла майже до 4 200 випадків на день - удвічі більше, ніж на кінець вересня", - наголосив Клюге.

Наразі зареєстровані летальні випадки коронавірусу вже перевищили 1,5 мільйона в 53 країнах Європи, тоді як сам вірус є причиною смерті номер один у Європі та Центральній Азії.

Крім того, ВООЗ очікує високого чи екстремального навантаження на лікарняні ліжка у 25 країнах та високого чи екстремального навантаження у відділеннях інтенсивної терапії у 49 з 53 країн у період з цього моменту до березня 2022 року.

У цих обставинах Клюге заявив, що людству необхідно використовувати підхід "вакцина плюс", тобто дотримуватися комплексу заходів проти коронавірусу.

Клюге пояснив, що підхід "вакцина плюс" означає отримання стандартних доз вакцини, ревакцинацію, якщо така пропонується, а також включення профілактичних заходів до звичайного порядку дня.

"Носіння маски, миття рук, провітрювання приміщень, підтримання фізичної відстані та чхання в лікоть - прості та ефективні способи отримати контроль над вірусом та підтримати життя суспільства", - резюмував представник ВООЗ.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ВООЗ пояснили сплеск COVID-19 у Європі 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
23.11.2021 287
Еще материалы раздела «Общество»