НОВОСТИ ДНЯ: Погода в Украине 23 января: усилятся морозы, пройдет небольшой снег  Санаторно-курортне лікування торік пройшли понад 7,5 тисячі військових  Росія вже ніколи не захопить Україну несподівано, як це було в 2014 році, - Кулеба  Украинцам прогнозируют «скользкое» воскресенье и снежное начало недели  Вже 10 областей. "Помаранчева" зона розширилась  Украину накроют снегопады и усилятся морозы: прогноз погоды  Археологическая сенсация: в Берлине откопали самую старую улицувсе новости дня
Политика
Европа
24.11.2021 352

Євросоюз закликав скасувати указ про допуск до Росії товарів із ОРДЛО

ЄС закликає Росію скасувати указ, яким дозволяється допуск товарів із окупованого Донбасу на територію РФ, оскільки ці дії суперечать мінським угодам.

Про це заявив речник зовнішньополітичної служби Євросоюзу Петер Стано.

"Указ спрямований на подальше відділення тимчасово непідконтрольних уряду територій Донецька та Луганська від України, що суперечить цілям мінських угод. Такі односторонні заходи порушують суверенітет та територіальну цілісність України, у тому числі щодо митного контролю", - наголосив Стано.

Він зазначив, що такі дії можуть посилити напруженість, запобігаючи майбутньому процесу реінтеграції.

"Ми закликаємо Росію скасувати це рішення і припинити вживати односторонніх заходів, які тільки провокують подальше загострення конфлікту на сході України. Європейський союз продовжить проводити політику невизнання щодо цього", - додав він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Євросоюз закликав скасувати указ про допуск до Росії товарів із ОРДЛО 5.00 5 1
Политика / Европа
24.11.2021 352
Еще материалы раздела «Европа»