НОВОСТИ ДНЯ: Україна четвертий рік поспіль оновила рекорд аграрного експорту  В Азії знайшли понад 200 нових видів флори і фауни  Штучний інтелект навчили виявляти пацієнтів із високим ризиком інфаркту  Опозиція Канади закликає Трюдо негайно надати Україні летальну зброю  Фрагмент старої ракети SpaceX у березні може зіткнутися з Місяцем  Когда в Киев придет потепление: синоптики назвали дату  Економісти прогнозують зростання цін: скільки коштуватимуть м'ясо, хліб, олія та овочівсе новости дня
Политика
Мир
24.11.2021 460

США ввели нові санкції проти Північного потоку-2

Сполучені Штати запровадили нові санкції проти Північного потоку-2. Чорний список поповнила компанія Transadria та одне із її суден – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Станом на зараз – повідомляють у Держдепі США – санкції торкнулися 17 кораблів і 8 осіб, причетних до будівництва газогону.

Попри заклики конгресменів, адміністрація Джо Байдена відмовляється посилювати тиск на компанію оператора. Адже прагне зберегти хороші відносини з Німеччиною, яка зацікавлена в запуску труби, яка фактично позбавить Україну транзиту російського газу до ЄС.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
США ввели нові санкції проти Північного потоку-2 5.00 5 1
Политика / Мир
24.11.2021 460
Еще материалы раздела «Мир»