НОВОСТИ ДНЯ: Зеленський привітав юдеїв із Ханукою  В Україні оголошено штормове попередження на завтра  Осьминогов и крабов признали разумными существами   Зимний характер. Синоптик рассказала о погоде в выходные и дала прогноз о начале зимы  У Нідерландах перший сніг вкрив частину країни  Ученые объяснили, почему наша Вселенная прекрасно приспособлена для жизни   Туманы и до +10°: где тепло продержится до конца ноябрявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
25.11.2021 177

«Як казав батько, слон на вухо наступив»: Остап Ступка розповів про участь у гіпершоу «МАСКА»

Народний артист України Остап Ступка, який приховувався в образі сповненого протиріч Кажана в грандіозному шоу «МАСКА», завітав у студію програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна». У розмові з ведучими Марією Мельник і Григорієм Германом він зізнався, як прийняв виклик заспівати на всю країну, а також поділився спогадами про батька – видатного актора, і дідуся – оперного співака.

619e53b62ef54_ostap_stupka_kazhan1_25.11.21

За словами артиста, він – людина авантюрна, тому завжди погоджується на експерименти. Так було і з гіпершоу «МАСКА», коли йому запропонували сховатись в образі Кажана. Зіркові детективи майже з першого виступу зазначили, що в цьому костюмі замаскувався актор, адже Кажан щоразу відігравав свої номери на повну. А ось зі співами, каже сам Ступка, було складніше.

«Я не вмію співати. Хоча мій дідусь був оперним співаком, мав прекрасний голос – баритон і пропрацював 33 роки у львівській опері, але в мене з голосом не склалося. І в батька так само, не знаю – чому. Мабуть, як він казав: «Слон на вухо не одному мені, а нам двом наступив». Тому спробувати себе в співі мені було завжди цікаво. Репертуар підбирали відповідний – до мого вміння шепотіти, але виходило атмосферно. Єдине – досить складною була пісня Джо Кокера. Та ми пробували, записували окремими фразами, і зрештою все склалося», – поділився подробицями участі в проєкті Остап Ступка в ефірі каналу «Україна».

За правилами «МАСКИ», кожен учасник підписує договір про нерозголошення, а тому розповісти про свій новий досвід артист нікому не міг.

«Ніхто з рідних не знав про мою участь у шоу. Вже після викриття зрозуміли. Хоча варіації почалися з першого ефіру, бо мої підказки були дуже конкретними. Деякі друзі та знайомі, думаю, здогадувались», – розповів артист в інтерв’ю «Ранку з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
«Як казав батько, слон на вухо наступив»: Остап Ступка розповів про участь у гіпершоу «МАСКА» 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
25.11.2021 177
Еще материалы раздела «Афиша»