НОВОСТИ ДНЯ: Що з сусідами: хто за останній час погрожував Україні  Військові розповіли, як просування на флангах допоможе звільнити Бахмут  Танки Abrams вже в Україні: що це за машини, які в них переваги і навіщо вони ЗСУ  Другий місяць осені буде досить теплим  Вперше з 1904 року. Після ліквідації Соколова ЗМІ згадують смерті інших командувачів флотом РФ  Німеччина наступного року вдвічі скоротить допомогу біженцям, - Reuters  Прогріється до +30. Синоптики дали прогноз в Україні на 27 вереснявсе новости дня
Політика
Україна
25.11.2021 463

Окупанти в Криму знищують унікальні екосистеми півострова, - омбудсмен

Український омбудсмен Людмила Денісова повідомила про порушення екологічних прав громадян, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим. Мова йде про забруднення Чорного моря, погіршення водозабезпечення, техногенні катастрофи та інші екологічні проблеми.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Facebook-сторінку омбудсмена.

Вищевказані проблеми призводять до знищення унікальних екосистем Кримського півострова, зазначила Денісова.

Зокрема, через збільшення кількості суден, що курсують вздовж ТОТ, зростає число випадків розливу нафти у Чорному та Азовському морях.

"Проведення у 2021 році державою-окупантом систематичних військових навчань, вибухи боєприпасів у морі суттєво забруднюють морське середовище та призводять до загибелі морських тварин, як наслідок загинуло 300 дельфінів", - повідомила вона.

Крім того, інтенсивне викачування підземних прісних вод на ТОТ призводить до появи солончаків, а зміна русла гірських річок загрожує існуванню прісноводних риб та комах, занесених до Червоної книги України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Окупанти в Криму знищують унікальні екосистеми півострова, - омбудсмен 5.00 5 1
Політика / Україна
25.11.2021 463
Еще материалы раздела «Україна»