НОВОСТИ ДНЯ: Не лише мисливська. Добровольцям ТРО дозволили використовувати стрілецьку зброю  Снегопад по всей Украине и легкое потепление: погода на 28 января  Клопотенко і Київрада оголосили конкурс на створення артоб’єкта, присвяченого борщу  Чи закриють школи Києва на карантин: відповідь КМДА  Україні прогнозують п'ятницю з мокрим снігом, у Карпатах — хуртовина  Карантин в Україні: вже дві "червоні" області, а "жовта" зона продовжує зменшуватися  Сильний вітер і опади. В Україні очікується погіршення погодивсе новости дня
Политика
Украина
25.11.2021 280

Окупанти в Криму знищують унікальні екосистеми півострова, - омбудсмен

Український омбудсмен Людмила Денісова повідомила про порушення екологічних прав громадян, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим. Мова йде про забруднення Чорного моря, погіршення водозабезпечення, техногенні катастрофи та інші екологічні проблеми.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Facebook-сторінку омбудсмена.

Вищевказані проблеми призводять до знищення унікальних екосистем Кримського півострова, зазначила Денісова.

Зокрема, через збільшення кількості суден, що курсують вздовж ТОТ, зростає число випадків розливу нафти у Чорному та Азовському морях.

"Проведення у 2021 році державою-окупантом систематичних військових навчань, вибухи боєприпасів у морі суттєво забруднюють морське середовище та призводять до загибелі морських тварин, як наслідок загинуло 300 дельфінів", - повідомила вона.

Крім того, інтенсивне викачування підземних прісних вод на ТОТ призводить до появи солончаків, а зміна русла гірських річок загрожує існуванню прісноводних риб та комах, занесених до Червоної книги України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Окупанти в Криму знищують унікальні екосистеми півострова, - омбудсмен 5.00 5 1
Политика / Украина
25.11.2021 280
Еще материалы раздела «Украина»