НОВОСТИ ДНЯ: Астрофізики виявили у нашій галактиці незвичний об’єкт  Телескоп NASA показав сферичне скупчення у сузір’ї Тукан  Археологи виявили стародавній череп зі слідами хірургічної операції: йому більше 2000 років  Вперше за 20 років. Український корабель відправляється в експедицію в Антарктиду  Китайський супутник відбуксував інший апарат на «поховальну орбіту»  Снегопады накроют всю Украину: какая будет погода на выходные  Українські миротворці з вертольота знищили базу бойовиків у Конговсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
27.11.2021 560

Міжнародний COVID-сертифікат можна завантажити у pdf-форматі через «Дію»

У застосунку «Дія» можна завантажити міжнародний COVID-сертифікат у pdf-форматі.

630_360_1629495231-738_27.11.21

Як передає Укрінформ, про це Міністерство цифрової трансформації України повідомляє у Телеграмі.

«Ця послуга доступна в останній версії застосунку. Треба лише натиснути на свій міжнародний COVID-сертифікат та в меню вибрати «Завантажити сертифікат (PDF)». Ви можете зберегти його на телефон та використовувати в будь-яких ситуаціях офлайн», - ідеться в повідомленні.

Також можна додати сертифікат у мобільний гаманець за допомогою застосунку YOUR PASS.

«У користувачів iOS сертифікат, оцифрований за допомогою YOUR PASS, з'явиться у Wallet, який встановлено на всіх пристроях Apple. Користувачі Android можуть завантажити застосунок», - сказано в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, українці згенерували в застосунку «Дія» понад 300 тисяч сертифікатів про одужання від COVID-19.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міжнародний COVID-сертифікат можна завантажити у pdf-форматі через «Дію» 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
27.11.2021 560
Еще материалы раздела «Общество»