НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
27.11.2021 870

Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків

Наступного року в Україні планується розпочати проєкт масштабної термомодернізації багатоквартирних будинків.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресмарафону «30 запитань Президенту України», повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми продемонструємо дуже серйозний крок у наступному році й через рік щодо термомодернізації. Ми зробимо пілотну велику кількість багатоповерхових будинків і на цьому прикладі покажемо всім, що ці домівки беруть газу в 2 рази менше", - сказав Зеленський.

Він назвав термомодернізацію єдиною реформою, що наразі здатна забезпечити енергонезалежність держави. Орієнтовну вартість реформи Зеленський оцінив у 300 млрд гривень, в тому числі 100 млрд гривень планується витратити у перших три роки.

За словами Зеленського, програма має бути розписана не на 10 років, а на 5 років.

Він зауважив, що завдяки термомодернізації можна буде скоротити споживання газу до рівня видобутку в Україні і, відповідно, дозволити собі "відпустити" ціни на "блакитне паливо".

Як повідомлялося, проєкт державного бюджету на 2022 рік передбачає виділення 2,6 млрд гривень на поповнення статутного капіталу державної установи "Фонд енергоефективності".

В Україні станом на 19 листопада 2021 року до проєктної, імплементаційної або завершальних стадій перейшли 662 проєкти енергомодернізації будинків за програмою “Енергодім”. Загалом на 19 листопада Фонд енергоефективності отримав та зареєстрував 841 заявку від ОСББ на участь у програмі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків 5.00 5 1
Бизнес / Недвижимость
27.11.2021 870
Еще материалы раздела «Недвижимость»