НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
27.11.2021 481

У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки

У Святій Софії випадково знайшли загадкові записки та малюнки, які були заховані в стіні.

630_360_1637926559-4339_27.11.21

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на видання Sabah.

«У минулі місяці хтось із присутніх побачив, що від стіни відійшов камінь. Коли його спробували поставити на місце, за ним побачили пергамент, загорнутий у мішок», - повідомляє видання.

На листах та пергаменті, знайденому всередині пакунка, видно написи, зокрема на івриті, та малюнки.

Знахідку було вилучено поліцією та передано в прокуратуру Стамбула, яка згодом звернулася в управління культури й туризму для з’ясування історичної цінності та встановлення змісту написаного.

Як повідомляв Укрінформ, раніше турецькі вчені дослідили підземелля Стамбула та виявили розгалужену систему комунікацій під культовими стамбульськими спорудами: Святою Софією, палацом Топкапи, церквою Святої Ірини.

Оценка материала:

5.00 / 1
У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
27.11.2021 481
Еще материалы раздела «Общество»