НОВОСТИ ДНЯ: У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 році  Названо причини візиту Блінкена до України  Виробник унікальних радарів продовжить забезпечувати ЗСУ своєю продукцієювсе новости дня
Политика
Украина
28.11.2021 207

Мінцифри починає тестування онлайн-прописки

З 1 грудня українці зможуть приєднатися до бета-тестування функції декларування місця проживання на порталі Дія.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook у неділю, 28 листопада.

"Запускаємо бета-тест декларування місця проживання онлайн 1 грудня на порталі Дія. Це одна з найпопулярніших і найскладніших в отриманні держпослуг", - написав Федоров.

За його словами, через бюрократичні труднощі кожен третій українець живе не за місцем реєстрації, а понад мільйон людей живе без реєстрації взагалі, оскільки для того, щоб повідомити державі місце проживання, необхідно відстояти кілька черг і зібрати багато паперових документів.

"Команда Мінцифри повністю змінює формат послуги, цифровізуючи та спрощуючи її. Заповнення короткої заяви онлайн у зручний для вас час замість черг та відвідувань держустанов. Півроку тому на Diia Summit ми запустили послугу для семи міст, тепер масштабуємо її майже по всій країні. Послугу можна отримати за один робочий день. 5 листопада ВРУ підтримала відповідний законопроект загалом", – розповів голова Мінцифри.

Він зазначив, що всі бажаючі можуть записатися на бета-тестування функції на сайті.

"Що потрібно для участі у тестуванні: податковий номер заявника та власників/співвласників житла, КЕП заявника та власників/співвласників житла, право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості (з 2013 року), перевірити це та інформацію про співвласників можна тут, заявник має бути старшим 14 років", – уточнив міністр.

Він додав, що послугу декларування місця проживання було розроблено Мінцифри у співпраці з МВС, Міноборони та Мін'юстом за підтримки міжнародних партнерів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Мінцифри починає тестування онлайн-прописки 5.00 5 1
Политика / Украина
28.11.2021 207
Еще материалы раздела «Украина»