НОВОСТИ ДНЯ: Комунікації та технології: Україна й НАТО підписали оновлений меморандум  Міноборони сформує понад 150 батальйонів тероборони  У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 роцівсе новости дня
Политика
Украина
28.11.2021 268

Кулеба розповів, що заважає Україні вступити до НАТО

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що бачення окремими країнами ЄС та НАТО України крізь призму їхніх відносин із Росією є головною перешкодою для вступу України до цих союзів.

За словами Кулеби, членство України в ЄС та НАТО – це лише питання часу.

"Україна – природна частина європейської та євроатлантичної спільноти. Ми розуміємо, що в ЄС існує певний скепсис щодо подальшого розширення. І що країна має відповідати всім Копенгагенським критеріям, яких ми досягнемо. Втім, не це головна перешкода для нашого членства в ЄС", - сказав міністр в інтерв'ю німецькому виданню Die Zeit, його переклад наводить прес-служба МЗС.

За його словами, головна перешкода - "те, що окремі країни НАТО та ЄС досі дивляться на Україну крізь призму своїх відносин із Росією".

"І тому мій меседж до них простий: сприймайте Україну за її власними якостями та чеснотами. Ми заслуговуємо на те, щоб на Україну дивилися як на Україну. Відносини з Росією - це одне, відносини з Україною - це інше", - зазначив міністр.

Раніше Кулеба заявляв, що Україну можуть ухвалити до ЄС та НАТО з "недосконалими реформами", якщо буде політичне рішення.

Міністр також наполягає, що ЄС та НАТО мають надати чітку дорожню карту для майбутнього членства української держави у двох блоках.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кулеба розповів, що заважає Україні вступити до НАТО 5.00 5 1
Политика / Украина
28.11.2021 268
Еще материалы раздела «Украина»