НОВОСТИ ДНЯ: Бундесвер не розглядає участі у гіпотетичній російсько-українській війні  Укроборонпром торік отримав понад мільярд доларів від зовнішньоекономічної діяльності  В Україні збільшилося поголів’я свійської птиці – Держстат  Нова Конституція Білорусі: названо дату референдуму  На аукціоні Sotheby's продадуть чорний діамант із космосу  Артефакти греко-римської доби. Єгипетські археологи знайшли 20 мумій в гробниці  Погодные "качели": чего ждать украинцам до конца неделивсе новости дня
Политика
Мир
29.11.2021 219

Ердоган пропонує посередництво України та РФ

Президент Туреччини Реждеп Таїп Ердоган запропонував Україні та Росії стати посередником у врегулюванні конфлікту.

Про це повідомляє Hurriyet у понеділок, 29 листопада.

Ми виступаємо за встановлення миру в регіоні, особливо коли йдеться в першу чергу про кримських тюрків. Ми неодноразово обговорювали ці питання з дружньою Росією і особливо з паном Путіним. Ми хочемо, щоб не було території, де домінує війна. Нехай на цій території у майбутньому панує мир, ми бажаємо розвивати ставлення до цього питання у позитивному ключі", - заявив він.

За словами Ердогана, Туреччина "посередничатиме в цьому питанні, обговорюватиме це питання" з Москвою та Києвом.

"З цього приводу буде посередництво, ми обговоримо це питання з ними. Ми хотіли б брати участь у вирішенні цього питання, розвиваючи ці переговори як з Україною, так і з Путіним", - додав він.

Як відомо, Україна та Росія давно не можуть погодити ні зустрічі лідерів нормандського формату, ні переговорів президентів країн – Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Зокрема, сьогодні у Кремлі вкотре заявили, що підготовка зустрічі не ведеться.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ердоган пропонує посередництво України та РФ 5.00 5 1
Политика / Мир
29.11.2021 219
Еще материалы раздела «Мир»