НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
02.12.2021 190

«Ранок з Україною»: поради психологині, як навчитись контролювати емоційний баланс

Ведуча постійної рубрики «Жити легко з Адамовою», яка виходить у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня Олена Адамова розповіла, як навіть у надскладний емоційний період стати спокійнішим та перестати контролювати все навколо.

5d77baf0cafda_ranok_1000x590_02.12.21

За словами психологині, для того, щоб постійний контроль пішов із вашого життя, треба перемістити акцент з інших людей на себе. Ваше життя має бути цікавим насамперед саме вам, для цього слід зрозуміти – хто ви, у чому ваша ціль, куди ви рухаєтесь.

Якщо для вас важливо налагодити стосунки з молодшим поколінням, встановлюйте дружні та довірливі стосунки з дітьми, цікавтесь їхнім життям, а не контролюйте його.

Працюйте над власною впевненістю та самооцінкою. Впевненість у собі – це насамперед точне розуміння того, що вам до снаги впоратись із усіма проблемами та задачами.

«Зазвичай причиною тривожного фону є кілька станів – страх, порушення сну та нервового стану. Якщо з першим можна впоратись самостійно, то постійно переживаючи порушення психічного стану, слід звернутись до спеціалістів, – коментує Олена Адамова в ефірі каналу «Україна». – Спробуйте вирівняти свій емоційний стан, адже ваш психічний стан залежить від відчуття внутрішньої безпеки».

Експертка радить пройти техніку «позбавлення від тривожності», для цього слід:

-       візуалізувати та детально роздивитись свої страхи;

-       запитати себе: «Як я впораюсь з цим страхом, якщо він здійсниться?»;

-       відчути внутрішню підтримку та сказати собі: «Я впораюсь!»

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
«Ранок з Україною»: поради психологині, як навчитись контролювати емоційний баланс 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
02.12.2021 190
Еще материалы раздела «Афиша»