НОВОСТИ ДНЯ: Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 році  Названо причини візиту Блінкена до України  Виробник унікальних радарів продовжить забезпечувати ЗСУ своєю продукцією  Погода на тиждень: в Україні очікується сніг та морозвсе новости дня
Политика
Украина
07.12.2021 348

США відправлять війська до Східної Європи, якщо Путін нападе на Україну – ЗМІ

ЗМІ з посиланням на високопосадовця США пишуть, що Штати направлять підкріплення на східний фланг НАТО у разі російського вторгнення в Україну.

Про це пишуть The Guardian, AFP, журналістка CNN Наташа Бертран із посиланням на високопосадовця Білого дому.

За словами високопосадовця, США дадуть "позитивну відповідь" на запити щодо посилення військ Штатів на східному кордоні НАТО.

Байден також дасть зрозуміти Путіну, що США не відкидають майбутнього членства України в НАТО, як того вимагав російський президент.

Проте чиновник "ясно дав зрозуміти" журналістам, що Байден не загрожуватиме прямою військовою відповіддю США.

"Безумовно, якби Путін рушив туди, з боку східних флангових союзників було б більше запитів, а також позитивна відповідь з боку Сполучених Штатів про додаткові сили", – зазначив він.

Нагадаємо, адміністрація президента США Джо Байдена розглядає широкий перелік можливих санкцій на випадок нападу Росії на Україну, зокрема може йтися про відключення РФ від платіжної системи SWIFT.

Також країни ЄС і НАТО підтримали оцінку адміністрації Байдена щодо того, що Росія може вторгнутися в Україну, після безпрецедентного обміну між США та союзниками розвідувальними даними.

Оценка материала:

5.00 / 1
США відправлять війська до Східної Європи, якщо Путін нападе на Україну – ЗМІ 5.00 5 1
Политика / Украина
07.12.2021 348
Еще материалы раздела «Украина»