НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Политика
Украина
07.12.2021 276

Лідер республіканців у Сенаті закликав Байдена надати Україні будь-яку необхідну зброю

Америці не слід обмежуватися оборонними системами озброєння у військових поставках Україні, а відправляти Києву будь-яку зброю, яка знадобиться, заявив лідер республіканців у Cенаті США Мітч Макконнелл.

"Під час "холодної війни" ось що ми робили: обидві сторони успішно намагалися озброювати тих, хто був нам симпатичний, - цитує Макконнелла Bloomberg. – І нехай навіть Україна не частина НАТО, всі наші союзники щодо НАТО - у повній прострації (через дії Росії)".

Він вважає, що США потрібно забезпечувати Україну "будь-якою зброєю, яка, як вона думає, їй знадобиться", не обмежувати себе поставками переважно оборонних систем озброєння, як було в минулому.

Зазначимо, що Україна зацікавлена у вертольотах Мі-17, боєприпасах, які спочатку планувалося відправити афганській армії.

Оценка материала:

5.00 / 1
Лідер республіканців у Сенаті закликав Байдена надати Україні будь-яку необхідну зброю 5.00 5 1
Политика / Украина
07.12.2021 276
Еще материалы раздела «Украина»