НОВОСТИ ДНЯ: Hubble показав кулясте скупчення у сузір'ї Стрільця  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війні  Акциз на пальне щомісяця приноситиме бюджету до ₴3 мільярдів - міністр інфраструктури  Контрабанда та паралельний імпорт не врятували: топ-15 товарів, які закінчуються у Росії  Українець став дияконом у Вселенському Патріархаті  В українських освітніх закладах з'являться "класи безпеки": що це таке  Скільки та як зберігати гречку, рис, манку і інші крупивсе новости дня
Політика
Світ
07.12.2021 439

Білорусь у відповідь на санкції запроваджує продовольче ембарго

У відповідь на санкції проти Білорусі з 1 січня 2022 Мінськ вводить ембарго на імпорт продовольства. Йдеться про товари, країни походження яких ввели санкції.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на БЕЛТА.

"Згідно з прийнятим урядом рішенням з 1 січня 2022 року вводиться продовольче ембарго щодо широкого переліку товарів, вироблених в країнах, що реалізують дискримінаційну політику і здійснюють недружні дії щодо нашої країни", - повідомили в білоруському уряді.

Там же уточнили, що тільки за 10 місяців 2021 року Білорусь імпортувала з цих країн продовольчих товарів і продуктів харчування на загальну суму понад 530 млн доларів.

Під ембарго потрапить м'ясо та молочні продукти (за винятком безлактозного та дієтичного молока), фрукти, горіхи та овочі, кондитерські вироби, жири, сіль із ЄС, США, Канади, Норвегії, Албанії, Ісландії, Північної Македонії, Великобританії та Чорногорії. При цьому наголошується на тому, що список заборонених товарів ще може розширитися.

Оценка материала:

5.00 / 1
Білорусь у відповідь на санкції запроваджує продовольче ембарго 5.00 5 1
Політика / Світ
07.12.2021 439
Еще материалы раздела «Світ»