НОВОСТИ ДНЯ: В Україні відзначається День зовнішньої розвідки  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
08.12.2021 310

Київ придбає 137 нових тролейбусів і 50 вагонів метро за рахунок кредиту ЄІБ

Київ придбає 137 нових тролейбусів і 50 вагонів метро за рахунок зовнішнього кредитного запозичення.

Як повідомляє пресслужба КМДА, відповідне рішення підтримали депутати Київради, передає Укрінформ.

"Київ здійснить у 2021 році місцеве зовнішнє запозичення до спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку) у формі укладення кредитного договору із Європейським інвестиційним банком", - йдеться у повідомленні.

За інформацією першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, залучені кошти спрямують на придбання міського електричного транспорту для комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс».

«Зокрема, заплановано запозичити зовнішній кредит у сумі до 100 млн євро. Ці кошти підуть на придбання тролейбусів великої та особливо великої місткості, а саме: 65 тролейбусів довжиною понад 11,9 метра та 72 – довжиною понад 18,5 метра. Це буде транспорт низькопідлоговий, пристосований для всіх пасажирів, зокрема, осіб із інвалідністю. Також придбаємо 50 нових вагонів метрополітену з асинхронним тяговим приводом вартістю до 50 млн євро для Святошинсько-Броварської лінії підземки», – повідомив Поворозник.

За його словами, строк запозичення – до 15 років, включаючи пільговий період 3 роки. Гранична відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 1,85% річних у євро.

Як повідомлялося, транспортним підприємствам Києва виділять дотацію 500 млн грн, як дотацію на тариф на проїзд у комунальному транспорті.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київ придбає 137 нових тролейбусів і 50 вагонів метро за рахунок кредиту ЄІБ 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
08.12.2021 310
Еще материалы раздела «Столица»