НОВОСТИ ДНЯ: В Україні відзначається День зовнішньої розвідки  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Политика
Мир
08.12.2021 536

Німеччина і Франція не будуть проти США в нормандському форматі, - МЗС Росії

Німеччина і Франція навряд чи будуть проти підключення США до нормандського формату врегулювання ситуації на Донбасі. На сьогодні це технічне питання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "РИА Новости".

Як заявив виконуючий обов'язки директора третього європейського департаменту МЗС Росії Олег Красницький, Франція і Німеччина навряд чи будуть заперечувати проти розширення цього формату за рахунок США. Він зазначив, що за часів президентства Барака Обами були переговорні канали з американською стороною.

"Тому це зараз питання техніки, чи то всередині нормандського формату, чи то ззовні, але завжди визнається значення позиції США у "внутрішньоукраїнському регулюванні", це ніхто з професіоналів заперечувати не може", - додав він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Німеччина і Франція не будуть проти США в нормандському форматі, - МЗС Росії 5.00 5 1
Политика / Мир
08.12.2021 536
Еще материалы раздела «Мир»