НОВОСТИ ДНЯ: "Не легковажте прогнозом": відомий синоптик попередила про різку зміну погоди в Україні  Смажити більше не потрібно: готуємо смачні кабачки по-корейськи  В Україні змінені правила видавання військових квитків  Санкції заковують Путіна в лещата, які поступово затягуються, - Боррель  Нестерпна спека, похолодання і грози: у середу погода в Україні здивує контрастами  Не на Донбасі: військовий з Ізраїлю розповів, яка битва стане вирішальною у війні Росії проти України  У боях за Лисичанськ загинув командир білоруського батальйону "Волат"все новости дня
Політика
Росія
08.12.2021 791

Путін розкрив деталі переговорів з Байденом

Президент Росії Володимир Путін у середу, 8 грудня, розповів деталі переговорів із президентом США Джо Байденом.

Про це пише ТАСС.

"Розмова була дуже відкритою, предметною і, я б сказав, конструктивною. Будь-що я сподіваюся, що так оцінює результати нашої зустрічі й американська сторона... У нас є можливість продовжити цей діалог. Мені здається, що це найголовніше", - сказав він.

Зокрема, зі слів Путіна, вони з Байденом констатували поступ у діалозі з теми кібербезпеки.

"Докладно говорили про кібербезпеку, забезпечення безпеки в цій сфері, і констатували, що після нашої зустрічі в Женеві ми змогли просунутися в цьому напрямі дуже відчутно", - сказав президент РФ.

Також він повідомив, що Москва за кілька днів підготує пропозиції з питань безпеки і передасть їх США.

"Це тема окремої розмови. Ми домовилися, що ми продовжимо цю дискусію та зробимо це предметно, обміняємося найближчим часом нашими міркуваннями про це", - зазначив президент РФ.

Окремо президенти говорили про питання розширення НАТО на схід.

"Так, ми дійсно говорили про регіональну проблематику, говорили про конфлікт на південному сході України і пов'язану із цією ситуацією іншу, для нас дуже чутливу тему - розширення блоку НАТО на схід, зокрема за рахунок України", - сказав Путін.

Згідно з його баченням, це одне із ключових питань забезпечення безпеки Росії на середньострокову і навіть стратегічну перспективу.

Путін пояснив, чому РФ непокоїть можливість прийняття України в НАТО.

"Нас не може не турбувати перспектива можливого прийняття України в НАТО, бо за цим, зрозуміло, буде розміщення там відповідних військових контингентів, баз і загрозливої для нас зброї", - сказав він.

Путін додав, що Росія могла показати злочинну бездіяльність, якби просто спостерігала за можливим вступом України в НАТО.

Також Путін дав відповідь на питання, чи збирається-таки Росія нападати на Україну, чи ні. Він сказав: "Це питання провокаційне".

"Росія провадить миролюбну зовнішню політику, але вона має право забезпечувати собі безпеку. Як я вже сказав, у середньостроковій та віддаленішій перспективі, і ми це обговорюємо з нашими партнерами, з усіма нашими партнерами, зокрема також із вчорашнім моїм співрозмовником, президентом Сполучених Штатів Америки вельмишановним Байденом", - продовжив президент РФ.

Крім того, він додав, що кожна країна має право обирати шлях забезпечення своєї безпеки, але не завдяки безпеці інших країн.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін розкрив деталі переговорів з Байденом 5.00 5 1
Політика / Росія
08.12.2021 791
Еще материалы раздела «Росія»