НОВОСТИ ДНЯ: Кулеба закликав Путіна "подивитися в дзеркало": він зрозуміє, чому сусіди РФ хочуть до НАТО  В Україні очікуються хуртовини і поривчастий вітер  Дві області "помаранчеві", решта - "жовті". МОЗ оновив карантинну карту: що відомо  В Україну повертаються снігопади: прогноз погоди  Химики создали самую маленькую в мире антенну из ДНК  В Украине в воскресенье – слабые морозы, без снега  ЦВК визначила розмір грошової застави на місцевих виборах-2022все новости дня
Политика
Украина
09.12.2021 563

У ТКГ підготували новий документ про Донбас

Українська делегація у ТКГ підготувала новий документ про Донбас, який можуть розглянути на позачерговому засіданні в четвер, 9 грудня.

Про це повідомив в ефірі каналу Україна 24 представник Донецька у ТКГ Сергій Гармаш.

"Підготовлено документ, який сьогодні може бути розглянутий на позачерговому засіданні, якщо він влаштує всі сторони", - сказав він.

Про результати вчорашнього засідання ТКГ повідомилив ОБСЄ.

"Відбулися тривалі дискусії про необхідність забезпечити дотримання угоди про припинення вогню від 22 липня 2020 року. Є спільне розуміння, що довгострокове припинення вогню в пріоритеті", - повідомляє спецпредставник ОБСЄ в Україні і ТКГ Мікко Кіннунен.

Він зазначив, що учасники робочої групи з безпеки "не досягли єдиного розуміння", і закликав сторони в подальшому здійснювати конструктивну роботу.

В ОБСЄ констатували, що за останні два тижні знизилася кількість порушень режиму припинення вогню, хоча й висловили занепокоєння ситуацією у сфері безпеки вздовж лінії зіткнення. Зокрема, спостерігачів ОБСЄ досі спіткають негаразди зі свободою пересування.

Зазначається, що в політичній робочій групі конструктивно обговорили питання, що пов'язані з розробкою єдиного Плану дій з імплементації Мінських угод.

Гуманітарна група обговорювала питання про утримуваних осіб, а також про відкриття двох нових пунктів пропуску через Золоте і Щастя Луганської області.

Економічна робоча група обговорила актуальні аспекти, пов'язані з водопостачанням, зокрема - тарифи на оплату води, а також пенсійні виплати, мобільний зв'язок і екологічну ситуацію на Донбасі.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ТКГ підготували новий документ про Донбас 5.00 5 1
Политика / Украина
09.12.2021 563
Еще материалы раздела «Украина»