НОВИНИ ДНЯ: США знімають санкції з білоруського калію  Spotify і Apple Music будуть блокувати російських артистів: процес уже стартував  "Троянський кінь Трампа": що Європу лякає в мирному плані США для України  Не стало легенди: Степан Гіга помер у Львові  Зеленський розкрив деталі переговорів про мир в Україні: що відбувається за лаштунками  У Путіна цинічно заявили, що "весь Донбас російський": деталі  Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленськийвсі новини дня
Політика
Україна
17.12.2021 702

Оператор ГТС України звернувся до Німеччини через ПП-2

Оператор ГТС України звернувся до Міністерства економіки та охорони Німеччини із проханням змінити рішення щодо сертифікації оператора газопроводу Північний потік-2.

Про це в п'ятницю, 17 грудня, повідомив голова компанії Сергій Макогон.

Зокрема, німецьке Міністерство просять переглянути рішення про вплив сертифікації на безпеку постачання газу в Європу.

"Ми вважаємо, що наші аргументи можуть сприйматися як нові обставини, які можуть вплинути на позицію Міністерства", - зазначив Макогон.

Оценка материала:

5.00 / 1
Оператор ГТС України звернувся до Німеччини через ПП-2 5.00 5 1
Політика / Україна
17.12.2021 702
Еще материалы раздела «Україна»