НОВОСТИ ДНЯ: РФ готується до довгої війни, спрямовує на оборону третину витрат з держбюджету, - розвідка  Що потрібно додати до котлет, щоб вони були соковитими: літній інгредієнт, який зробить їх ніжними  Як з'явився затонулий восьмий континент на Землі: сенсаційне дослідження вчених  Путін шукає слабкі місця НАТО і змінює стратегію: які країни під загрозою – The Telegraph  Різдво 25 грудня: розбираємося, коли Святий вечір 2023 року, все про офіційну дату свята та традиції  Без опадів та до +21°С: прогноз погоди по Київщині на 2 жовтня  Украинцев внесут в Реестр военнобязанных. Когда запустят и будут ли онлайн-повесткивсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
01.01.2022 442

Петиція про підвищення зарплат поліцейським набрала 25 тисяч підписів

Електронна петиція до Президента про збільшення заробітної платні працівникам Національної поліції набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

Про це свідчать дані на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

Документ було зареєстровано 12 листопада, автор - Артем Єрвандович Каспар'ян.

"Фінансове та соціальне забезпечення працівників поліції необхідно встановити на рівні країн Європейского Союзу та Сполучених Штатів Америки. Рівень заробітних плат поліцейського необхідно підняти до рівня правоохоронних органів", - йдеться у петиції.

Автор обгрунтовує свою позицію специфікою роботи працівника поліції: високий рівень відповідальності, психологічні та фізичні навантаження, ненормований робочий день, а також постійні ризики для життя та здоров'я.

Крім того, він зауважив, що поліцейський має відповідати встановленим законодавством критеріям, як-от наявність вищої освіти та/або проходження первинної професійної підготовки у навчальних центрах, проходження конкурсу на зайняття посади і т.д., відповідати вимогам та сподіванням суспільства.

За таких умов, на думку автора петиції, поліцейські мають отримувати "більшу заробітну плату, а не нижче від середньої заробітної плати в країні".

Як повідомляв Укрінформ, раніше петиція на сайті Президента про скасування наказу Міністерства оборони України від 11 жовтня 2021 р. № 313 щодо військового обліку для жінок певних професій та спеціальностей набрала понад 25 тис. голосів, необхідних для її розгляду.

Оценка материала:

5.00 / 1
Петиція про підвищення зарплат поліцейським набрала 25 тисяч підписів 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
01.01.2022 442
Еще материалы раздела «Суспільство»