НОВИНИ ДНЯ: Початок астрономічного літа продовжує впливати на всіх: що чекає на всі знаки зодіаку до кінця червня  Російський кошмар у Криму стає реальністю: як Україна може змусити війська РФ відійти  Путін поскаржився на підготовку Заходу до війни з РФ: Сталіна теж звинувачували  Результат буде грандіозним: як ЗСУ знищують логістику та техніку росіян у Криму  Трамп назвав умову для переговорів з Росією: що має зробити Україна  "Готові до переговорів": Путін зробив нову заяву про Україну  Грози, град і шквали: які області 24 червня накриє негода й чи впаде температуравсі новини дня
Політика
Україна
10.01.2022 686

Інтервенція, як у Казахстані, неможлива - Кабмін

Військова інтервенція за казахським сценарієм в Україні неможлива.

Про це заявила віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина перед засіданням Україна-НАТО в Брюсселі в понеділок, 10 січня.

"Україна проводить внутрішні реформи, у нас є потужна громадська платформа, єдність щодо засудження російської агресії проти території України. Ми не є частиною жодної пострадянської структури, яка, як у випадку з Казахстаном, дозволила б зовнішню військову інтервенцію та захоплення критичної інфраструктури. Тобто ми проводимо реформи, боремося з російською агресією та із світовою спільнотою робимо все, щоб засудити нелегальну діяльність агресора", - відповіла Стефанішина на питання, як Україна в умовах гібридної агресії може запобігти сценарію, коли масові протести і заворушення призводять до військової інтервенції.

Нагадаємо, після початку протестів влада Казахстану запросила допомогу ОДКБ, країни якої відправили своїх військових для охорони інфраструктури.

Оценка материала:

5.00 / 1
Інтервенція, як у Казахстані, неможлива - Кабмін 5.00 5 1
Політика / Україна
10.01.2022 686
Еще материалы раздела «Україна»