НОВОСТИ ДНЯ: Мобілізація і бронь. Хто може отримати відстрочку від призову  В Україні різко зміниться погода: синоптики оновили прогноз і зробили попередження  Укрпошта випускає у продаж марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  російські загарбники вирішили змінити назву Київської Русі у підручниках для дітей  23 травня в Україні без істотних опадів, вдень до +19°  У білорусі ховають найманців російських ПВК, які воювали проти України – розвідка  росіяни не можуть відновити аеродром у Тирасполі – пропили техніку та апаратурувсе новости дня
Политика
Украина
12.01.2022 488

Шмигаль назвав пріоритети уряду на 2022 рік

На засіданні уряду в середу, 12 січня, було визначено пріоритети, важливі завдання та проекти на 2022 рік.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Основними напрямами розвитку для нас залишаються трансформація медицини й освіти, покращення соціальних стандартів, підтримка спорту і культури, енергонезалежність, економічний розвиток, інфраструктурні проекти, цифровізація", – написав Шмигаль у своєму Telegram.

З його слів, у 2022 році уряд має намір поетапно підвищувати пенсійні виплати для багатьох категорій осіб.

"Зокрема, з березня передбачається індексація пенсій (у тому числі працюючим пенсіонерам). Програма доплат до пенсії буде розширена на осіб, яким виповнилося 70 років. Будуть проведені перерахунки для ліквідаторів аварії на ЧАЕС з інвалідністю. Продовжиться підвищення пенсій для 65-річних через зростання мінімальної зарплати. Мінімальна пенсійна виплата для осіб від 70 років зі стажем 30/35 років буде 3000 гривень", – наголосив Прем'єр-міністр.

Він зазначив, що у 2022 році у бюджеті на медицину закладено "рекордну" суму.

Зокрема планується підвищити фінансування лікарень і значно збільшити зарплати медичним працівникам.

"Мінімальна зарплата лікаря на рівні 20 тисяч гривень – це вагомий результат для нашої країни", – наголосив Шмигаль.

Він також згадав про намір розвивати систему трансплантацій в Україні.

"У сфері освіти акценти на 2022 рік незмінні: розвиток дошкільної освіти, підвищення інклюзивності, продовження реформи шкільного харчування", – наголосив Прем'єр.

З його слів, програма Велике будівництво буде продовжена і в наступному році. Планується будівництво і ремонт не менше 5 тисяч кілометрів доріг, ремонт понад 600 кілометрів колій та електрифікація нових ділянок, оновлення рухомого складу Укрзалізниці та ін.

Також глава уряду нагадав про проекти Велика термомодернізація, Велика реставрація, Зелена країна.

Шмигаль додав, що готується розвиток транспортних стратегічних хабів, у рамках цієї програми з'являться два нових аеропорти.

Очікується запуск програми відродження суднобудування.

Оценка материала:

5.00 / 1
Шмигаль назвав пріоритети уряду на 2022 рік 5.00 5 1
Политика / Украина
12.01.2022 488
Еще материалы раздела «Украина»