НОВОСТИ ДНЯ: Перша леді привітала дефлімпійську збірну: Це - блискуча перемога України  Кабмін призупинив державне регулювання цін на пальне  18 травня в Україні очікуються невеликі дощі та зниження температури  Щоб надавати фінансову допомогу біженцям, Чехія посилює перевірку документів  Головний рабин Києва та України вирішив отримати українське громадянство  В Україні призупинили держрегулювання цін на бензин: скільки може коштувати паливо на АЗС  Погода кардинально зміниться: синоптики оновили прогнозивсе новости дня
Политика
Украина
13.01.2022 299

Олігархів набагато більше, ніж 13 – Данілов

Майданчиком для Реєстру олігархів стане Державна інформаційно-аналітична система СОТА.

На цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю УП.

"Ми сьогодні маємо одну із ключових речей, на яку мало хто звернув увагу, у нас існує інформаційно-аналітична система СОТА, яку ми дуже потужно на сьогоднішній день розгортаємо, яка дозволить відстежувати майже всі процеси, які є в нашій державі. Ми вже почали працювати у цьому напрямі", – сказав він.

З слів Данілова, перших олігархів у відповідний Реєстр почнуть вносити навесні 2022 року. Втім, в РНБО "вже на виході положення про Реєстр" і "технологічний майданчик зроблено".

"Це буде створення Реєстру на технологічному майданчику системи СОТА у вигляді окремого сервісу. СОТА має три частини: є частина публічна, яка доступна всьому суспільству, там, де відкрита інформація. Є частина СОТА, де документи для службового використання, і є СОТА із грифом Таємно", – зазначив Данілов.

На зауваження журналіста, що для 13 прізвищ олігархів такі потужності не потрібні, Секретар РНБО відповів, що олігархів "набагато більше". Хоча не назвав ні їхню точну кількість, ні їхні прізвища.

"Олігархи будуть після того, як буде затверджено рішення РНБО", – сказав він і додав, що не буде жодної вибірковості.

Оценка материала:

5.00 / 1
Олігархів набагато більше, ніж 13 – Данілов 5.00 5 1
Политика / Украина
13.01.2022 299
Еще материалы раздела «Украина»