НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
14.01.2022 1435

Понад 60% українців не готові брати участь у протестах - КМІС

У будь-яких акціях протесту не готові брати участь 63,7% громадян України.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані всеукраїнського опитування громадської думки “Омнібус”, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) упродовж 3-11 грудня 2021 року.

Так, найнижчий рівень готовності до участі в акціях протесту спостерігається на сході держави — 69,8% не готові. Водночас найвищий рівень готовності на території Центральної України — 58% не готові брати участь в акціях протесту. Своєю чергою, на півдні — не готові 66,7% громадян, а на заході — 65,4%.

У контексті гендерного розподілу: 66,8% опитаних жінок не готові брати участь у будь-яких протестах, серед чоловіків — 59,9%.

Окрім цього, дані опитування свідчать про те, що рівень готовності до протестів у міського населення вищий, ніж у сільського — 34,5% проти 27,9%.

Серед різних видів протестів найбільше українців готові до участі у виборчій кампанії — 15,7%, до санкціонованих мітингів і демонстрацій — 11,3%, а також до збору підписів під колективними відозвами — 10,3%.

Опитування проведено методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням).

Опитано 2000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, окрім тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. Так, у Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%; 2,1% для показників, близьких до 25%; 1,5% - для показників, близьких до 10%; 1,1% - для показників, близьких до 5%.

Оценка материала:

3.00 / 2
Понад 60% українців не готові брати участь у протестах - КМІС 3.00 5 2
Жизнь и Стиль / Общество
14.01.2022 1435
Еще материалы раздела «Общество»