НОВОСТИ ДНЯ: "Буде багато 200-х, 300-х": росіяни не зможуть атакувати ЗСУ на правому березі Дніпра  Нацбанк відновлює обіг цінних паперів  Почнуть просто тікати: військовий експерт пояснив, навіщо окупанти замінували Херсон  Учені розкрили ще один секрет вагітної єгипетської мумії  Як військовозобов'язаний дізнається, що мобілізований: пояснення керівника ТЦК  "Дуже багато підробок військово-облікових документів": начальник ТЦК розповів, яким чином українці намагаються уникнути мобілізації  Чи чекати на люті морози взимку: синоптик дав категоричний прогноз погоди в Українівсе новости дня
Політика
Європа
14.01.2022 470

ЄС готує нові санкції для Росії - Боррель

Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що Євросоюз продовжить готувати проекти нових економічних санкцій щодо Росії.

Про це повідомляє ТАРС.

"Ми повинні бути готові до відторгнення агресії, але віддаємо перевагу шляху дипломатії та переговорів. Ми відкидаємо будь-які спроби Росії відтворити сфери впливу в Європі", - сказав Боррель на прес-конференції за підсумками неформальної зустрічі глав МЗС ЄС у французькому Бресті.

Він розповів про посилення співпраці зі США та країнами НАТО, а також про підготовку проектів нових санкцій проти Росії щодо координації з партнерами ЄС.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЄС готує нові санкції для Росії - Боррель 5.00 5 1
Політика / Європа
14.01.2022 470
Еще материалы раздела «Європа»