НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Политика
Европа
14.01.2022 276

ЄС готує нові санкції для Росії - Боррель

Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що Євросоюз продовжить готувати проекти нових економічних санкцій щодо Росії.

Про це повідомляє ТАРС.

"Ми повинні бути готові до відторгнення агресії, але віддаємо перевагу шляху дипломатії та переговорів. Ми відкидаємо будь-які спроби Росії відтворити сфери впливу в Європі", - сказав Боррель на прес-конференції за підсумками неформальної зустрічі глав МЗС ЄС у французькому Бресті.

Він розповів про посилення співпраці зі США та країнами НАТО, а також про підготовку проектів нових санкцій проти Росії щодо координації з партнерами ЄС.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЄС готує нові санкції для Росії - Боррель 5.00 5 1
Политика / Европа
14.01.2022 276
Еще материалы раздела «Европа»