НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Вибиті Україною мости спричинили паніку серед посіпак Путіна: колаборанти готують втечу з Херсонщини  Втрата Криму може стати фатальною для режиму Путіна — The Hill  Свириденко зустрілася з Туском на тлі кризи з Польщеювсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
17.01.2022 686

Ще 23 тисячі українців щепилися від COVID. Майже половина з них - отримали другу дозу

В Україні за минулу добу щеплення від коронавірусу отримали понад 23 тисячі людей. При цьому майже 11 000 з них - отримали другу дозу вакцини.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я.

За вчора, 16 січня в Україні 23 286 людей вакциновано проти коронавірусу.

З них першу дозу отримали 8 034 людини, другу дозу - 10 930 людей, додаткову 105 людей, а бустерну - 4 217.

Від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено 14 993 077 людей.

Зокрема, отримали першу дозу - 14 993 075 людей, отримали дві дози - 14 270 520 людей, додаткову дозу - 9 617 людей, а бустерну - 99 165.

У загальній кількості в країні вже проведено 29 372 377 щеплень.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ще 23 тисячі українців щепилися від COVID. Майже половина з них - отримали другу дозу 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
17.01.2022 686
Еще материалы раздела «Суспільство»