НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Вибиті Україною мости спричинили паніку серед посіпак Путіна: колаборанти готують втечу з Херсонщини  Втрата Криму може стати фатальною для режиму Путіна — The Hill  Свириденко зустрілася з Туском на тлі кризи з Польщеювсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
17.01.2022 772

Кличко вдруге захворів на коронавірус

Мер Києва Віталій Кличко отримав позитивний тест на коронавірус. Наразі він на самоізоляції.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Кличка.

"Друзі! Новина для мене - невтішна. Отримав позитивний результат тесту на COVID-19", - написав Кличко.

За його словами, він захворів на коронавірус вже вдруге.

"Оскільки вакцинований, сподіваюся на нескладний перебіг хвороби. Самоізолювався, лікуюся та працюю з дому", - додає Кличко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кличко вдруге захворів на коронавірус 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
17.01.2022 772
Еще материалы раздела «Столиця»