НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Бизнес
Экономика
17.01.2022 439

Система BankID стане платною. НБУ оприлюднив тарифи з 1 лютого

Національний банк України з 1 лютого 2022 року запроваджує тарифи на послуги, що надаються абонентам Системи BankID. Зокрема вводиться плата за підключення та користування системою.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу НБУ.

За даними прес-служби, встановлюються такі тарифи на послуги НБУ (без ПДВ):

  • підключення до системи абонента - 2 500 грн;

  • підключення до системи додаткового абонентського вузла - 2 000 грн;

  • супроводження підключеного до системи абонента - 600 грн щомісяця;

  • оброблення системою кожного успішного підтвердження електронної дистанційної ідентифікації між абонентом-ідентифікатором та абонентом - надавачем послуг (платником за цією послугою є абонент - надавач послуг) - 0,10 грн.

Як зазначається в повідомленні, ці тарифи встановлюються лише для учасників Системи BankID НБУ - банків та інших компаній, що надають комерційні послуги (тобто тарифи не стосуються користувачів - фізичних осіб). Водночас НБУ залишає безоплатними послуги для абонентів, які приєднались у статусі абонента - надавача послуг виключно для надання некомерційних послуг.

За даними НБУ, сьогодні Система BankID НБУ налічує 134 абоненти: 39 банків-ідентифікаторів та 95 учасників - надавачів послуг.

Оценка материала:

5.00 / 1
Система BankID стане платною. НБУ оприлюднив тарифи з 1 лютого 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
17.01.2022 439
Еще материалы раздела «Экономика»