НОВИНИ ДНЯ: Федоров оголосив про посилення ЗСУ: нові домовленості зі США та допомога у 2026 році  Демографічна прірва: в Україні на одного новонародженого припадає троє померлих  Угода на $800 млрд для України: який "план процвітання" готують ЄС та США — Politico  Гороскоп на 24 січня за картами Таро: Левам - проявити жорсткість, Дівам - пастки  НАТО без США навіть не захистить членів Альянсу, - Зеленський  Гороскоп на 24 січня для всіх знаків зодіаку: хто відчує оновлення та приплив сил  В Німеччині не вірять у мир з Росією: у ЗМІ розповіли подробицівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
18.01.2022 2142

Менше обмежень та регулярна вакцинація. Глава Pfizer розповів про майбутні хвилі COVID

Генеральний директор Pfizer Альберт Бурла заявив, що коронавірус і надалі циркулюватиме по планеті. Однак у майбутньому буде менше обмежень, а вакцинація стане регулярною.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на BFM TV.

"Нинішня хвиля стане останньою з такою великою кількістю обмежень", - сказав голова Pfizer.

Він також наголосив, що вважає важливим, щоб люди отримали по три дози вакцини Pfizer. Він переконаний, що тоді буде надійний захист від коронарсу.

"Потім ми перейдемо до формату, який передбачає по одній дозі на рік, за винятком людей зі зниженим імунітетом, яким, можливо, потрібно щеплюватися раз на квартал. Також потрібно вакцинувати дітей, щоб захистити їх. У випадку з дітьми ефективність вакцини дуже хороша" , - додав він.

Нагадаємо, американські вчені попереджають, що стрімке поширення штаму "Омікрон" практично гарантує, що це не остання версія коронавірусу, з якою зіткнеться світ. Вони запевнили, що нові варіанти COVID-19 будуть з'являтися.

Оценка материала:

5.00 / 1
Менше обмежень та регулярна вакцинація. Глава Pfizer розповів про майбутні хвилі COVID 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
18.01.2022 2142
Еще материалы раздела «Суспільство»