НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Политика
Украина
17.01.2022 3812

Міноборони спростить військовий облік жінок і чоловіків

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр пообіцяла, що у 2022 році триватиме перехідний період постановки на військовий облік, штрафи поки що не вводитимуть, а процес спростять як для жінок, так і для чоловіків.

Про це вона написала у Facebook.

"Штрафів протягом 2022 року не буде. Опрацьовується питання спрощення всіх процедур постановки на облік – як чоловіків, так і жінок. "Цифровізація" тих процесів, які можна перевести в онлайн", – повідомила Маляр.

Вона додала, що "наразі жінкам не потрібно йти до територіальних центрів комплектування (колишні військкомати)".

Заступниця міністра оборони повідомила, що про зміни Міноборони повідомить додатково: зараз вивчається питання пріоритетності професій, споріднених з військово-обліковими спеціальностями.

На уточнювальне запитання читача, "чому не зробити відразу нормально?", Маляр відповіла, що "багато законів для реалізації вимагають створення додаткових підзаконних нормативних актів".

За її словами, "це процес і робота великої кількості людей, а також кількох силових відомств", яким потрібно час все узгодити.

"У законах все неможливо передбачити", – заявила заступниця міністра оборони.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міноборони спростить військовий облік жінок і чоловіків 5.00 5 1
Политика / Украина
17.01.2022 3812
Еще материалы раздела «Украина»