НОВОСТИ ДНЯ: Торт без випічки за 10 хвилин: найпростіші інгредієнти і ніякого збивання  "Батьківщина – не дупа президента": лідер ДДТ отримав протокол за слова проти війни  Земфіра випустила нову пісню-хоррор про Маріуполь: "кошмари сняться щоночі"  В Україні знову відчутно похолоднішає: синоптикиня розповіла, коли знизиться температура  Рецепти рубаних котлет: смачно, соковито і просто  "Буде ще сильніше мілітаризована": Фейгін заявив, що для України відкрито дорогу для повернення ядерного статусу  Оборона Маріуполя увійде у підручники - британський міністрвсе новости дня
Политика
Мир
17.01.2022 1014

Глава МЗС Німеччини допустила заходи проти "Північного потоку-2" у разі вторгнення Росії в Україну

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що Росія матиме негативні наслідки вразі вторгнення в Україну. Зокрема, мова йде про заходи щодо "Північного потоку-2".

Про це вона зазначила під час брифінгу в понеділок, 17 січня.

Бербок підкреслила, що процес сертифікації газопроводу поки зупинено.

"Він ("Північного потоку-2" - ред.) має геополітичні нюанси, про це ми говоримо весь час. Тому ми підтримуємо спільну заяву Німеччини з США і говоримо: якщо буде подальша ескалація з боку РФ, будемо з нашими партнерами вживати відповідних заходів", - наголосила глава МЗС ФРН.

Оценка материала:

5.00 / 1
Глава МЗС Німеччини допустила заходи проти "Північного потоку-2" у разі вторгнення Росії в Україну 5.00 5 1
Политика / Мир
17.01.2022 1014
Еще материалы раздела «Мир»