НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Политика
Украина
20.01.2022 291

Візит Ентоні Блінкена

Російська військова техніка зараз знаходиться за 200 кілометрів на північ від Києва. З цього приводу американський держсекретар прибув до Києва та вже зустрівся з президентом та очільником МЗС України – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Ентоні Блінкен повідомляє, що Москва накопичує свої сили під виглядом спільних навчань з Білоруссю, задля можливої атаки на Україну. Крім цього він зазначив, що у приватному порядку білоруську владу попередили про неприйнятність її співучасті у цих діях.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Візит Ентоні Блінкена 5.00 5 1
Политика / Украина
20.01.2022 291
Еще материалы раздела «Украина»