НОВОСТИ ДНЯ: Час "фюрера" закінчується: біограф Путіна дав свою оцінку його стану здоров'я  В Україну після "штормового" циклону Emmelinde прийдуть температурні гойдалки з грозами  В Україні спростили правила отримання водійських прав: що змінилося  У центрі Києва виставили розбиту техніку рашистів: відео і фото металобрухту "другої непереможної" армії  MIM-104 Patriot від США: що це за зенітний ракетний комплекс і чому все не так просто  Апетитний суп з фрикадельками: рецепти з м'ясом і з рибою  Ринок нерухомості: падіння цін буде приголомшливим, а відновлення очікується швидкевсе новости дня
Бизнес
Экономика
20.01.2022 577

Нафтогаз переведе ТЕЦ на біопаливо

Компанія Нафтогаз Тепло планує закуповувати біосировину для скорочення споживання газу.

Про це повідомив голова компанії Віталій Михаїл, пише Інтерфакс-Україна.

За його словами, для виробництва тепла використовуватимуть тирсу, солому або спеціально перероблене сміття.

Він додав, що обговорюється можливість об'єднання зусиль з іншою "дочкою" НАК – ДК Нафтогаз України, яка забезпечує газ населенням.

Михаїл оцінює обсяг залучення фінансування для модернізації ТЕЦ, приблизно, $900 млн і основним співінвестором буде НАК.

Він уточнив, що загальна встановлена потужність ТЕЦ - 652 МВт, але фактично використовуються лише 110 МВт, тому "потужності надлишкові, обладнання старе".

Також чиновник розповів, що кожна станція має майданчики для розміщення сонячних і вітряних електростанцій та можливості їх підключення після повної модернізації.

Він додав, що в один момент компанія не зможе відмовитися від споживання метану, оскільки резервні та балансувальні потужності планують використати газопоршневі двигуни.

"Якщо говорити про Green Deal, "зелений перехід", то вже зараз знаємо, що ці двигуни можуть працювати на водні. Тому остаточна точка нашого плану - виробництво на наших потужностях "зеленого" водню і використання його як пального для цих двигунів", - наголосив Михаїл.

Вже визначено пілотні ТЕЦ для модернізації, резюмував він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нафтогаз переведе ТЕЦ на біопаливо 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
20.01.2022 577
Еще материалы раздела «Экономика»