НОВОСТИ ДНЯ: Смачна шинка зі свинячої рульки: готуємо просто, швидко і недорого  Буде спекотно: синоптики дали екстремальний прогноз на літо для Києва  У Бундестазі заявили про помилковість політики Меркель щодо Москви  Вакансії майбутнього. Список професій, попит на які зросте до 2030 року  Як приготувати ідеальний хек на сковороді. Важливе правило обсмажування  Біля Зміїного потонув катер росіян, вони намагаються його підняти, але їм не дозволяють – Арестович  Зеленський: Вишиванка - наш священний оберіг на цій війнівсе новости дня
Бизнес
Экономика
21.01.2022 260

МВФ кредитуватиме боротьбу із змінами клімату

МВФ планує створити фонд на 50 млрд доларів, щоб кредитувати країни в боротьбі із кліматичними змінами.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зокрема, гроші зможуть отримати країни, що розвиваються, з низьким рівнем доходу і країни із середнім рівнем доходу з ВВП на душу населення менше 12 тисяч доларів на рік, зокрема Україна, де ВВП на душу населення у 2020 році був понад 3,7 тисячі доларів.

Фонд планують запустити до кінця року. До нього можуть увійти близько 75% країн МВФ.

Рішення з виділення коштів для кожної країни прийматимуть окремо, з огляду на боргову політику країн і їхню стабільність під час проведення структурних змін.

Траст фінансуватимуть багатші країни, які направляють в МВФ свої резерви заради "бідніших" країн. Фонд муситиме мобілізувати 50 млрд доларів, аби впоратися із прогнозованим попитом.

Фонд має на меті вирішити довгострокові проблеми в економічній стабільності, зокрема це зміна клімату, готовність до пандемії та можливості цифровізації.

В МВФ пояснили, що суму грошей, яку в трасту може позичити будь-яка країна, обмежать 150% квоти від МВФ для країни, але не більш ніж 1,4 млрд доларів.

Для повернення грошей пропонують надати країнам 20 років, тоді як погашати позику, за винятком виплати відсотків, країни мають почати через 10 років.

Оценка материала:

5.00 / 1
МВФ кредитуватиме боротьбу із змінами клімату 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
21.01.2022 260
Еще материалы раздела «Экономика»