НОВОСТИ ДНЯ: Час "фюрера" закінчується: біограф Путіна дав свою оцінку його стану здоров'я  В Україну після "штормового" циклону Emmelinde прийдуть температурні гойдалки з грозами  В Україні спростили правила отримання водійських прав: що змінилося  У центрі Києва виставили розбиту техніку рашистів: відео і фото металобрухту "другої непереможної" армії  MIM-104 Patriot від США: що це за зенітний ракетний комплекс і чому все не так просто  Апетитний суп з фрикадельками: рецепти з м'ясом і з рибою  Ринок нерухомості: падіння цін буде приголомшливим, а відновлення очікується швидкевсе новости дня
Политика
Украина
23.01.2022 2034

Певний досвід Естонії вже впровадили у тероборону - керівник програми «Стійка Україна»

Певний досвід Естонії вже впроваджено в територіальну оборону України, наразі триває практична співпраця між Лігою оборони Естонії та деякими територіальними підрозділами, які залучені в Маріуполі, а також у Херсонській області.

630_360_1632402659-246_23.01.22

Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю АрміяInform розповів виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки, керівник програми «Стійка Україна» Дмитро Теперік.

"Певний досвід Естонії вже впроваджено в територіальну оборону України. Триває практична співпраця між Лігою оборони Естонії та деякими територіальними підрозділами, які залучені в Маріуполі, а також у Херсонській області. Естонія має територіальну оборону переважно як добровольчі сили. Ці військові утворення є частиною Естонської оборонної ліги — парамілітарної організації, заснованої на волонтерських засадах", - сказав Теперік.

З його слів, активні члени суспільства, які хотіли б зробити свій внесок у оборону та безпеку, долучаються до лав Естонської оборонної Ліги на місцях. Йдеться про територіальну оборону, кібербезпеку та інші аспекти національної безпеки.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 січня в Україні набув чинності закон «Про основи національного спротиву», який визначає правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву. Цим законом визначені завдання територіальної оборони, руху опору і підготовки громадян України до національного спротиву, а також встановлено порядок організації, підготовки та ведення територіальної оборони і руху опору.

Оценка материала:

3.67 / 3
Певний досвід Естонії вже впровадили у тероборону - керівник програми «Стійка Україна» 3.67 5 3
Политика / Украина
23.01.2022 2034
Еще материалы раздела «Украина»