НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Вибиті Україною мости спричинили паніку серед посіпак Путіна: колаборанти готують втечу з Херсонщини  Втрата Криму може стати фатальною для режиму Путіна — The Hill  Свириденко зустрілася з Туском на тлі кризи з Польщеювсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
23.01.2022 663

Понад 15 млн українців вакцинувалися від COVID, бустерну дозу отримали 200 тисяч

В Україні за минулу добу, 22 січня, прищепився від коронавірусу 38 861 людина. Першу дозу отримали 14 639 осіб, другу дозу - 13 656 осіб, додаткову дозу отримали 332 особи, бустерну дозу - 10 234 осіб.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу МОЗ.

З початку вакцинальної кампанії в країні щеплено 15 155 838 осіб, з них отримали дві дози-14 457 249, отримали додаткову дозу вакцини 13 021 осіб, а бустерну дозу-203 445

Всього зроблено 29 829 551 щеплення.

Оценка материала:

5.00 / 1
Понад 15 млн українців вакцинувалися від COVID, бустерну дозу отримали 200 тисяч 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
23.01.2022 663
Еще материалы раздела «Суспільство»