НОВОСТИ ДНЯ: Ціни вже не "київські": де в Україні найбільше подешевшала оренда квартир  Смачна шинка зі свинячої рульки: готуємо просто, швидко і недорого  Буде спекотно: синоптики дали екстремальний прогноз на літо для Києва  У Бундестазі заявили про помилковість політики Меркель щодо Москви  Вакансії майбутнього. Список професій, попит на які зросте до 2030 року  Як приготувати ідеальний хек на сковороді. Важливе правило обсмажування  Біля Зміїного потонув катер росіян, вони намагаються його підняти, але їм не дозволяють – Арестовичвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
24.01.2022 356

Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗ

Майбутні штами коронавірусу можуть бути ще більш заразними, ніж "Омікрон". Чим більше захворювання циркулює - тим більше у нього можливостей змінюватись.

1___4721_650x410_24.01.22

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова експерта ВООЗ Марії ван Керкхове.

"Омікрон" не буде останнім варіантом, який ми обговорюватимемо, і дуже реальною є можливість появи в майбутньому варіантів, що викликають стурбованість", - заявила експерт.

Керкхове зауважила, що сьогодні нічого невідомо про властивості нових штамів коронавірусу, втім можна бути упевненими у тому, що вони будуть більш заразними, оскільки кожний наступний штам - намагається перевершити попередній.

За словами експерта ВООЗ, необхідно зменшити ризик появи нових варіантів захворювання, аби запобігти тяжким наслідкам й не допустити перевантаження системи охорони здоров’я.

Також Керкхове відзначила, що деякі інфіковані COVID люди - мають довгострокові наслідки, які фахівці досі достатньо не вивчили.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що Керкхове переконана у тому, що "Омікрон" - не останній штам, який циркулюватиме у світі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗ 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
24.01.2022 356
Еще материалы раздела «Общество»