НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Политика
Украина
24.01.2022 1282

Борис Джонсон: дані британської розвідки щодо можливого вторгнення РФ "похмурі, але не неминучі"

Премʼєр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що розвідувальні дані стосовно російського вторгнення в Україну "похмурі, але не є невідворотними".

Він також вважає, що будь-який конфлікт може стати "новою Чечнею", цитує його заяву Reuters.

"Ми маємо зробити це дуже зрозумілим для Кремля, для Росії, що це буде катастрофічним", – заявив премʼєр Британії.

На питання, чи вважає він вторгнення неминучим, він сказав: "Розвідка досить похмура щодо цього. Я не думаю, що зараз це якимось чином невідворотно, я думаю, що разум все ще може взяти гору".

Британський премʼєр зазначив, що сьогодні буде обговорювати це питання з іншими європейськими лідерами.

"Нам також потрібно передати повідомлення, що з російської перспективи вторгнення в Україну буде болючою, насильницькою та кривавою справою, і я думаю, що дуже важливо, щоб люди розуміли, що це може бути новою Чечнею", – наголосив він.

Оценка материала:

5.00 / 2
Борис Джонсон: дані британської розвідки щодо можливого вторгнення РФ "похмурі, але не неминучі" 5.00 5 2
Политика / Украина
24.01.2022 1282
Еще материалы раздела «Украина»