НОВОСТИ ДНЯ: Час "фюрера" закінчується: біограф Путіна дав свою оцінку його стану здоров'я  В Україну після "штормового" циклону Emmelinde прийдуть температурні гойдалки з грозами  В Україні спростили правила отримання водійських прав: що змінилося  У центрі Києва виставили розбиту техніку рашистів: відео і фото металобрухту "другої непереможної" армії  MIM-104 Patriot від США: що це за зенітний ракетний комплекс і чому все не так просто  Апетитний суп з фрикадельками: рецепти з м'ясом і з рибою  Ринок нерухомості: падіння цін буде приголомшливим, а відновлення очікується швидкевсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
24.01.2022 543

Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов отримав український паспорт

Ведучий соціального ток-шоу «Говорить Україна», яке виходить у будні на каналі «Україна» Олексій Суханов сьогодні отримав паспорт громадянина України. Олексій зізнається, що давно чекав на цю подію, і коли бюрократичні питання були вирішені, він отримав омріяний документ.

«Вкрай важко дібрати слів, аби описати мої відчуття! Особливо після довгих років очікування і навіть відчаю. Але цьому покладено край саме тепер! Усе не марно, тому з любою Україною в серці і далі служитиму на її користь, намагаючись зробити все від себе, аби затишку та щастя у нашому житті ставало більш!», - поділився ведучий.

Суханов розповів, що саме з Україною пов’язує своє подальше життя.

«З'явилося відчуття, що в тебе є ДІМ. Офіційно. Тому що я нікому не бажаю жити без відчуття своєї країни. Тепер я, як пересічний громадянин, зможу, наприклад, відкрити рахунок у банку та користуватися ним. Україна – країна, з якою я пов'язую решту свого життя, тому намагаюся зробити його кращим, бо мені не байдуже, що тут відбувається», - поділився Олексій Суханов.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов отримав український паспорт 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
24.01.2022 543
Еще материалы раздела «Общество»