НОВОСТИ ДНЯ: Торт без випічки за 10 хвилин: найпростіші інгредієнти і ніякого збивання  "Батьківщина – не дупа президента": лідер ДДТ отримав протокол за слова проти війни  Земфіра випустила нову пісню-хоррор про Маріуполь: "кошмари сняться щоночі"  В Україні знову відчутно похолоднішає: синоптикиня розповіла, коли знизиться температура  Рецепти рубаних котлет: смачно, соковито і просто  "Буде ще сильніше мілітаризована": Фейгін заявив, що для України відкрито дорогу для повернення ядерного статусу  Оборона Маріуполя увійде у підручники - британський міністрвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
26.01.2022 689

Мобільний зв’язок за паспортом: Рада розблокувала підписання закону

Парламентарії розблокували підписання закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, відхиливши проєкт постанов про його скасування.

Як передає кореспондент Укрінформу, за постанову про скасування закону проголосувало лише 25 народних депутатів.

Водночас голова Верховної Ради Руслан Стефанчук виніс на розгляд народних депутатів пропозицію щодо усунення деяких неточностей проєкту закону.

"У зв'язку з тим, що ми відхилили цю постанову, хочу внести пропозицію. Цей законопроєкт повинен був вступити в дію з 1 січня. Водночас через блокування цією постановою, ця норма залишилась", - пояснив очільник ВР та запропонував внести зміни, які передбачають, що документ набуде чинності з дня наступного за днем його опублікування.

Відповідне рішення підтримали 239 народних депутатів.

Як повідомляв Укрінформ, у грудні 2021 року прийнято закон "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку".

Оценка материала:

5.00 / 1
Мобільний зв’язок за паспортом: Рада розблокувала підписання закону 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
26.01.2022 689
Еще материалы раздела «Общество»