НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
26.01.2022 248

Рада планує встановити відповідальності за купівлю та продаж наукових робіт

Верховна Рада ухвалила в першому читанні зміни до Закону “Про освіту” щодо встановлення відповідальності за передачу академічних творів із порушенням принципів академічної доброчесності.

630_360_1599063584-684_26.01.22

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідний законопроєкт №5461 підтримали 250 народних депутатів.

Згідно з документом, академічним твором вважається твір, що містить результати наукових досліджень, науково-методичної, мистецької, навчальної або іншої творчої діяльності, який використовується для підтвердження результатів навчання та/або присвоєння освітніх кваліфікацій, наукових ступенів та/або вчених звань, а також в інших випадках, визначених законодавством та закладом освіти або науковою установою.

Законопроєкт пропонує встановити академічну відповідальність за передачу дисертації, докторської або іншої наукової праці третій особі для подальшого використання її цією особою, як автором.

Очікується, що ухвалення проєкту закону, зокрема, створить правові передумови для більш ефективного забезпечення академічної доброчесності.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рада планує встановити відповідальності за купівлю та продаж наукових робіт 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
26.01.2022 248
Еще материалы раздела «Общество»